Powered By Blogger

2010. szeptember 9., csütörtök

Elkészült két képem is Zsófinál. Az első akvarell festékkel készült, a második grafittal. Címet még nem adtam nekik, akiknek van ötlete, szívesen veszem a javaslatokat:-)

1 megjegyzés:

  1. Érdekes volt látni a képek születését,nagyon szépek lettek! Változtak, ahogyan TE is!
    Puszi, Takáts Éva

    VálaszTörlés