Elkészült két képem is Zsófinál. Az első akvarell festékkel készült, a második grafittal. Címet még nem adtam nekik, akiknek van ötlete, szívesen veszem a javaslatokat:-)
2010. szeptember 9., csütörtök
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Érdekes volt látni a képek születését,nagyon szépek lettek! Változtak, ahogyan TE is!
VálaszTörlésPuszi, Takáts Éva