Powered By Blogger

2011. szeptember 23., péntek

Szigligeti naplemente variációk

Most itt tartok, de sajna ezzel sem vagyok elégedett.




Szigligeti naplemente

A szigligeti képemmel is haladok, de valahogy nem áll össze még. Itt láthattok néhány fázist.






Türkiz zöld kerekek

Kedves Látogatóim! Nagy kihagyás után ismét jelentkezem. Elkészült egy réges-régen félbehagyott darab. Íme:

2011. július 24., vasárnap

Ambrose medál


Májusban voltam Veres Zsuzsinál tanfolyamon, tőle tanultam ezt a mintát. Köszi Zsuzsi!

2011. május 15., vasárnap

Szigliget februárban

Ez a kép a következő festményem témája.

első olajfestményem - Dália

Próbálgatom a színeket és az anyagot. Nagyon izgi :-)!

O.mosaic caff karkötő


Marijja-tól kaptam ezt a mintát, nagyon hálás vagyok érte! Jó volt fűzni! köszönöm! 

lencse begyöngyözése

Anyám kardigánjának gombjai lettek ezek a lencsék. Patenttal rögzítettem őket, hogy mosáskor ne legyen bajuk. Kép alapján fűztem, a mintát Babra oldaláról vettem. Köszönet érte!

2011. március 1., kedd

Grafika magamról


annyira nem lett jó szerintem, de a gyerekeim felismertek :-) !

2011. február 8., kedd

Pentele

minta: Veres Zsuzsi

Huba bogyó és fülbevaló


minta: Veres Zsuzsi

Kázmér

Minta: Veres Zsuzsi

Zöld bogyó

Delphy gömb

minta: Szilu

ovis jelek keresztszemmel



Ezek az állatkák az ovis zsákokra készültek. Zsófinak cica a jele, Marcinak süni :-)