Anyám kardigánjának gombjai lettek ezek a lencsék. Patenttal rögzítettem őket, hogy mosáskor ne legyen bajuk. Kép alapján fűztem, a mintát Babra oldaláról vettem. Köszönet érte!
2011. május 15., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek lehoczkigabriella@t-online.hu
Tényleg egy szem lencsét gyöngyöztél be? Nagyon szép!!!
VálaszTörlésmi gyöngyösök, falencsének hívjuk, kb 2,5 mm átmérőjű :-)
VálaszTörlés