Powered By Blogger

2011. május 15., vasárnap

Szigliget februárban

Ez a kép a következő festményem témája.

első olajfestményem - Dália

Próbálgatom a színeket és az anyagot. Nagyon izgi :-)!

O.mosaic caff karkötő


Marijja-tól kaptam ezt a mintát, nagyon hálás vagyok érte! Jó volt fűzni! köszönöm! 

lencse begyöngyözése

Anyám kardigánjának gombjai lettek ezek a lencsék. Patenttal rögzítettem őket, hogy mosáskor ne legyen bajuk. Kép alapján fűztem, a mintát Babra oldaláról vettem. Köszönet érte!