Powered By Blogger

2010. szeptember 9., csütörtök

korábbi munkáimat itt nézheted meg:

http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=21459&id=100000015167165
Elkészült két képem is Zsófinál. Az első akvarell festékkel készült, a második grafittal. Címet még nem adtam nekik, akiknek van ötlete, szívesen veszem a javaslatokat:-)

levendula buzogányok

Veres Zsuzsi egyik tanfolymán hozott vki Zsuzsinak egy levendula buzogányt. Nagyon megtetszett. Utánanéztem és utána már sorban gyártottam őket. Elkészítése nagyon egyszerű. 33 szál levendulát szorosan csokorba szedünk. A virágok nyakát cérnával szorosan megkötjük. Kb másfél méternyi selyem szalagot veszünk. Szintén a nyakánál megkötjük, felvezetjük a szálat a virágokra és aztán vissza. Megfordítjuk a virágfejeket és a tetejéről elkezdjük a szárakat 3masával lehajtani, közöttük pedig a selyemszalagot átfűzögetni.