2010. szeptember 9., csütörtök
levendula buzogányok
Veres Zsuzsi egyik tanfolymán hozott vki Zsuzsinak egy levendula buzogányt. Nagyon megtetszett. Utánanéztem és utána már sorban gyártottam őket. Elkészítése nagyon egyszerű. 33 szál levendulát szorosan csokorba szedünk. A virágok nyakát cérnával szorosan megkötjük. Kb másfél méternyi selyem szalagot veszünk. Szintén a nyakánál megkötjük, felvezetjük a szálat a virágokra és aztán vissza. Megfordítjuk a virágfejeket és a tetejéről elkezdjük a szárakat 3masával lehajtani, közöttük pedig a selyemszalagot átfűzögetni.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése