Elsősorban coachinggal foglalkozom. Azonban legalább ennyire fontos számomra az alkotás, a "kézi munka", legyen az varrás, kötés, szalvéta technika. 2004 táján kezdtem gyöngyfűzéssel is próbálkozni, majd a gyermekeim születése után ismét előkerült a két régi kedvenc, a rajzolás és a festés. Munkáimat itt láthatjátok. Véleményeteket szívesen veszem.