Májusban voltam Veres Zsuzsinál tanfolyamon, tőle tanultam ezt a mintát. Köszi Zsuzsi!
2011. július 24., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek lehoczkigabriella@t-online.hu