2012. január 2., hétfő
Boldog 2012-t Mindenkinek!
Minden kedves blog nézegetőmnek ezzel a képpel szeretnék boldog új esztendőt kívánni! Elég hosszú vajúdás után úgy döntöttem, ebben az állapotában késszé nyilvánítom a szigligeti naplemente című képemet. A képből ajándék lett és nagy örömet szereztem vele.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

