Powered By Blogger

2012. január 2., hétfő

Boldog 2012-t Mindenkinek!

Minden kedves blog nézegetőmnek ezzel a képpel szeretnék boldog új esztendőt kívánni! Elég hosszú vajúdás után úgy döntöttem, ebben az állapotában késszé nyilvánítom a szigligeti naplemente című képemet.  A képből ajándék lett és nagy örömet szereztem vele.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése