gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek
lehoczkigabriella@t-online.hu
2012. január 2., hétfő
Boldog 2012-t Mindenkinek!
Minden kedves blog nézegetőmnek ezzel a képpel szeretnék boldog új esztendőt kívánni! Elég hosszú vajúdás után úgy döntöttem, ebben az állapotában késszé nyilvánítom a szigligeti naplemente című képemet. A képből ajándék lett és nagy örömet szereztem vele.
Elsősorban coachinggal foglalkozom. Azonban legalább ennyire fontos számomra az alkotás, a "kézi munka", legyen az varrás, kötés, szalvéta technika. 2004 táján kezdtem gyöngyfűzéssel is próbálkozni, majd a gyermekeim születése után ismét előkerült a két régi kedvenc, a rajzolás és a festés. Munkáimat itt láthatjátok. Véleményeteket szívesen veszem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése