Powered By Blogger

2011. május 15., vasárnap

lencse begyöngyözése

Anyám kardigánjának gombjai lettek ezek a lencsék. Patenttal rögzítettem őket, hogy mosáskor ne legyen bajuk. Kép alapján fűztem, a mintát Babra oldaláról vettem. Köszönet érte!

2 megjegyzés:

  1. Tényleg egy szem lencsét gyöngyöztél be? Nagyon szép!!!

    VálaszTörlés
  2. mi gyöngyösök, falencsének hívjuk, kb 2,5 mm átmérőjű :-)

    VálaszTörlés