Kedves Látogatóim! Nagy kihagyás után ismét jelentkezem. Elkészült egy réges-régen félbehagyott darab. Íme:
2011. szeptember 23., péntek
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek lehoczkigabriella@t-online.hu
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése