Powered By Blogger

2012. november 20., kedd

Színes margaréta

Fűztem egy újabb virágot, végre szép feszes lett :-)!


Minta: Veres Zsuzsi, Placid szirom - Köszi Zsuzsi!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése