Fűztem egy újabb virágot, végre szép feszes lett :-)!
Minta: Veres Zsuzsi, Placid szirom - Köszi Zsuzsi!
2012. november 20., kedd
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek lehoczkigabriella@t-online.hu
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése