Powered By Blogger

2012. november 20., kedd

Kedves Mindenki!

Tény, hogy nem vagyok egy gyakorlott blogló. Korábban még bántott, hogy nem tudok rendszeresen új alkotást/bejegyzést feltenni. Mostanában napirendre tértem, hogy jelen életemben a művészkedés nem tud túl nagy szerepet kapni, mert különben nem hozza azt a flow élményt, ami miatt csinálom. Több teendőm és kevesebb időm van, mint korábban, és nem tudok nyugodtan gyöngyözni, vagy festeni, ha tornyosul a házi munka, ha nem foglalkoztam a gyerekekkel, vagy éppen nem készültem fel a következő coaching ülésemre.

Ennek ellenére látom, hogy folyamatosan nézegetitek a blogomat és ennek nagyon örülök és hálás vagyok érte! Gyertek továbbra is, mert a művészkedést nem hagyom abba, ez biztos :-)! A jövőben szeretném valamennyi kreatív munkámat feltenni, legyen szó egy jól sikerült tortáról, vagy textil-festésről, vagy bármiről, amiről úgy gondolom érdemes megmutatni, mert inspiráló lehet számotokra is.

Ami a coachingot illeti, úgy érzem ez az én munkám. Képzem magam tovább és nem csak a life coachingot szeretném profi módon csinálni, hanem érdeklődöm a többi terület iránt is(team/csoportos coaching, business coaching stb..), ahogy a gyerekek mellett az időm engedi.

Köszönöm azoknak, akik idáig bizalmukba fogadtak és jelentkeztek nálam coachingra, én úgy érzem nem bánták meg! Ha tudtok olyan embert, akinek szüksége lenne egy segítő, motiváló beszélgetésre, vagy csak értő figyelemre, kérem, szóljatok neki, hogy keressen meg! Segítségeteket előre is köszönöm!

"Ne a világon akarj változtatni, hanem te magad légy a változás, amelyet a világban látni szeretnél!'



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése