Marijja-tól kaptam ezt a mintát, nagyon hálás vagyok érte! Jó volt fűzni! köszönöm!
2011. május 15., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek lehoczkigabriella@t-online.hu
Nagyon jó színeket választottál!
VálaszTörlésköszi!
VálaszTörlés