Ezt a technikát nem tudom, hogy hívják, de az előnye, hogy gyorsan lehet vele haladni :-). Annak idején, kezdő gyöngyfűzőként találkoztam vele a Művész Moziban működő Gyöngyhalásznál.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
gyöngy, rajz, festés és minden ami kreatív... inspiráló ötletek mindenkinek lehoczkigabriella@t-online.hu
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése