Powered By Blogger

2012. május 23., szerda

Türkiz "mindent bele" kari :-)



Igazi, könnyű nyári karkötő. Terveztem hozzá medált és fülbevalót is, mert annyira tetszik.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése