Ez a medál már jó régen ott feküdt a befejezendő munkáim között, míg nem egy kedves ismerősöm azt kérdezte, h nincs e véletlenül egy narancs színű/árnyalatú láncom készen. így hát nagyon gyorsan lett és el is kelt. Minta: Veres Zsuzsi (köszi!)
2010. november 7., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése